Vánoce 2016

11. ledna 2017 v 17:43 | Janča |  Akce

Ahojky :)
Znovu vám přináším článek o Vánocích u kobylek. :) Bohužel jsem toho moc nenafotila, protože nám byla zima, ale alespoň něco málo mám. :)

Ráno 24 jsme byly domluvené, že se sejdeme ve stáji v půl 9 a dáme si dárky. :) Samozřejmě před tím, že s ekobylky pustí do výběhu a uklídí se ve stáji. No to bych nebyla já, abych si neřekla, že pojedu dřív a neuklidím to tak předem. :D Se mnou to odnesla Léňa a Sára, které jsme vyzvedalapřed 8 hodinou. :)
Cesta pro ně byla sranda, protože celou cestu silnice neklouzaly, ale místa vyzvednutí byly místo asfaltu kostky a tak jsem hodila hada. :D Další sranda byla při otáčení. V pohodě si zajedu do dvora a couvu,couvu a anjednou nefouvu a auto se jen otáčí kolem zadních kol a čumák projede těsně kolem zadku jiného auta. xD Naštěstí to dopadlo dobře a mohly jsme jet do stáje. :)

Holky vyvedly kobylky a já jsem stihla vykydat oba boxy, pak ještě voda, připravit kobčám snídani, zamést, vyklopit hnuj a čekat na ostatní. :)

Stromeček a dárečky :)

Samozřejmě, že Péťa byla překvapená (i kyž si říkám, že je dvný, že si ještě nezvykla). Takže přijela Péťa s Verčou a Jonášek. Další přijela Míša a nakonec přišla Anetka s mamkou i bráškou. :)

Ještě můžu říct, že jsem si připadala jako ježíšek. :D Většinu dárků jsme měly společné, a já je sháněla, takže jsem ty společné nesla všechny do stáje a že jich bylo. :D

Péťa čte a Jonášek rozdává :)

Kobylky jsme zavřely, vypakovaly Jonáška ven, aby neviděl jak dáváme dárky pod stromeček a potom jsme mohly rozdávat. :) Rozdával nejmladší člen a to tedy Jonášek. :D :)


a co kdo dostal? :)

Všechny ode mně dostaly tílka s hlavami kobylek jménem a názvem stáje. Taky dostaly perníček s hlavou koně a jejich jménem a knížečku, na které jsem donutila spolupracovat všechny. :)

Takové jednodužší tílko :)

Ta knížečka byla o tom, že každá o každé napsala něco hezkého, já to pak zkompletovala, našla nějaké citáty, které by se mi k holkám hodily, vytisknula a iudělala z toho knížečku. Byl to nápad -> na Vánoce daruj i úsměv :)
I přes počáteční... no dá se říct i nechuť některých členů, se to shledalo s úspěchem. :) (pokud teda nemlžily a nemyslely si o tom své :D)


Nějako takto knížečky vypadaly :) A jsou malinké asi 5x5 cm myslím?! :)

Pak myslím, že každá dostala od Léni svíčku a krabičku s čokoládovými bonbony. :3

Péťa od nás všech dostala... teda spíš dostala pro Lagulku nový podbřišák a beránek na něj. :) A od Anetky dostala takovou ozdobu sobíka. :)

Verča dostala už věci více pro sebe, ale také ke koním a to nové chapsy a tušírku, kterou jsem jí tochu opletla fialovou barvou, aby jsme věděly čí je která. O nich věděla, protože si o to řekla. :)

Lagulk aopět obtěžována čepičkou :D

Míša se Sárou od nás dostaly kalendář na rok 2017 s fotkami kobylek a i jich skobylkami. Bohužel jak u nás jsou kratší dobu, tak jsem je nestihla vyfotit víckrát. :)

Toto je přímo Sáry kalendář :) Stejné fotky jako má Míša, jen se liší v měsících říjen a Listopad :)

Léňa dostala od nás polštář s povlakem na kterém byla její fotka s Lagulkou a od mí maličkosti dostala knížku "Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou" můžu říct, že to fungue a viděla jsem zlepšení. :)

Anetka dostala zarámovanou fotku, z focení na kobylkách v šatech. :)

A Darcynka s čepičkou, pozovat se jí nechtělo. :D

Na konec já jsem dostala pamlsky pro koně, ozdubku sobíka, který je děsně roztomilá a knížku, kterou jsme si vybrala a to Tao koně ... zdá to někdo? Jaké jsou vaše dojmy? :) Možná pak napšu nějakou recenzi na to. :)

Pak jsme se rozloučily popřály, krásné Vánoce a holky jsme odvezla domů. :)

Jak jste si užily Vánoce vy? Byly jsme taky na štědrý den u koníků? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawT WaclawT | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:38 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na konici-nv.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama