Duben- Červen

5. července 2016 v 19:30 | Janča |  Den po dni
Ahojky :) Chvilka času, tak jsem se rozhodla napsat další článek, co se dělo během těch pár měsíců. :)
Moc fotek není, protože se jezdilo hlavně do terénu (kde jsem točila z helmy), ale pár fotek přece jen je. Většinou nám to vyšlo tak, že jsme byly odpoledne dvě... buď se teda jelo do terénu, nebo se daly kobylky do ohrady a sekala se tráva, či se nějako rovnal hnuj, či skoro vše dohromady. :)
Taky se nám podařilo dát konečně do velké ohrady proud, takže si kobylky můžou být dlouho venku. Bohužel když je teplo, tak je musíme dát do stáje, protože venku nemají přístřešek a ve stáji mají krásný chládek. :)
Kobylky byly i párkrát u Péti na zahradě a tam přečkali dokonce i jedno velké běsnění... velký liják s fičákem. (to bylo teda už v červenci) :)
Na konci článku menší technické okénko :)


Duben
22.04. jsme skákaly přes šutry, které jsou postavené na cestě. Nemusely jsme brát žádné tyče, jen jsme využily toho co máme. :) Natočila jsem pát videí a nafotila i pár foteček. :) Kobylky se moc snažily. Verča s Péťou skákaly na Darče i na Lagušce a moc jim to šlo. :) Já skákala jen na Lagušce. Docela jsem to chudákovi kazila x).

Skok Péťa a Lagí

Skok Verča a Darča :)

24.04. Nás na cestě do stáje zastihl sníh. :D To jsem byla zrovna s Anet a s Léňou venku na výjdě, kdy jsem si na Lagušce dojela na horu pak si na Darče dojela stejný kus do stáje. :) Na Darče byla Léňa a na Lagí Anet. :)


Laguška a otravný sníh :D

Květen
09.05. Jsme s Verčou byly na vyjížďce, kde veru trhala pampelišky. :D Darynka byla tak zaujatá žraním, že jí to bylo úplně jedno. :)16.05. Nás úspěšně zastihly kroupy. Ani jedné z nás se to vůbec nelíbilo. :D

Fotka už u stáje :)

20.05. Jak už jsem psala v článku Tématické focení, tak jsem holky fotila v šetech na louce. :) S Veru jsme nejprve vyjely na kobylkách na louku, trochu je proběhly a Péťa s malou Anetkou přijely autem. Pak jsme kobylkám sundaly sedla, holky se převlékly do šatů a mohlo se fotit. :) Zpátky jsme jely opět s Verčou, ale tentokrát bez sedel. Lagulka byla suprová, že nechtěla vůbec žrát trávu, takže jsem jí neklouzala pořád na krk :3

Péťa a Darča :)

Veru a Darča a brýle :)

21.05. Jsme se byly podívat na akci na Nisanku. :)

Anet na Darče

Červen
V tomto měsíci mám hlavně videa a nebo fotky z kamery. :D Videa možná časem spojím do jednoho a pak přidám. :)
Jinak jsme 22.06. Byly s Verčou na Černé, kde udělali novou písčitou cestu. Potkaly jsme opět koníka, který je vždy jen přivázaný na dlouhém vodítku a pase se. tentokrát byl přímo u silnice a my museli kolem něj projít. Ale vypadal, že se chce hodně kamarádit, nejspíš moc často koně nevidí.

Opět fotka na Černý :)

24.06. Jsme byla s Péťou na ranní vyjížďce, dobře jsme udělaly protože odpoledne byl šílený pařák... fuj.
To samé udělala i Péťa s Verčou den poté. :)

Péťa a Lagí běží :)

29.06. Jsme byly na vyjížďce ve třech :) Přidala se k nám rezavá kobalka :) Chtěla jsem natáčet, ale jen co jsme vyjely, začalo pršet, takže jsem kameru schovala. Výjdu jsme si i přes zmoknutí užily a zpátky jsme se vracely už skoro suché. :)

Nakonec Verča s Darčou ve fialové :)

Technické okénko :)
Možná jste si někdo mohl všimnout trochu nového designu :) Respektive nového záhlaví a koníka u modrého obdelníku, Ferdu nahradila Laguška :)
Dále jsem každé z nás kreslila takovou chibu podobu, která bude sloužit u našich "profilů" :)
To jest pro dnešek vše :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MortY MortY | Web | 8. července 2016 v 23:36 | Reagovat

Super fotky a určitě máš spoustu skvělých zážitků :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama