Výstava kůň 2015

23. prosince 2015 v 7:00 | Janča |  Akce
V sobotu 19.09.2015 jsme vyrazili na výstavu koní. Já jela opět s rodiči a Davidem a Péťa s Pájou, Jonáškem, Verčou a Anetkou. Moje skupinka dorazila dřív, když tam ještě nebylo tolik lidí a bylo spoustu místa na parkování. :)
Do lysé jsme dorazili nějako kolem půl desáté a šli si koupit lístky. Nejdřív jsme se trochu podívali na kone a šli se usadit na tribudu a kouknout se na předvádění plemen myslím, že první tam byly kladrubáci, pak někde Frízáci a pak i něco, čemu říkali Arabové. Ti koně mi jako Arabští nepřipadali, rozhodně byli míň elegantní a neměli ty typické hlavy, jako jsem viděla na výstavě tohoto plemene. Ti koně v sobě něco měli, ale nebyl to prostě ten krásný a typický příklad :)

Černý kladrubák

Bílý Kladrubák

Frízák

Lipicán

Prý Shagya-Arab T_T

Po pár předvedených plemen, jsme se šli podívat na koníky v boxech. Jeden pán tam ošetřoval Frízáka, který dával pac. :D nějako jsme různě chodili, šli se kouknou i ke stánkům, kde mi taťka koupil podkoleny na ježdění a David oranžové bandáže :3 Pak jsme také byli na obědě a po obědě jsme si sedli se známou a tochu si popovídali.

Hříbátko :)

Po tom jsme se šli podívat ještě do druhé haly, kde měli další koně (viděla jsem Ginger a hřebce Harleye z Ranče Pilgrim) a také jsme se podívali jak venku trénovali na vystoupení drezuru ze sedla i ze země. Taky jsem rodiče s Davidem dotáhla, aby se podívali na oslíky, poníky a jiné menší koníky. :)

Krasotinka Ginger

Oslící ^^

Ukázka drezury :)

Posléze jsem se rozhodla, že s epůjdem podívat znovu do haly C na vystoupení. Bohužel tam bylo hrozně lidí a tak jsem pořádně neviděla. Naštěstí jsme se nakonec docela promáčkli do předu a už se něco vidět dalo. :)
Nakonec jsme kolem půl čtvrté vyrazili domů.

Ukázka práce se 4 koňmi :)

Vzpomínka na první dostihovou jezdkyni... koník mi připomíná srnku ^^

Když jsme přijeli z Lysé, tak jsme ještě s Davidem jela k našim koníkům jim dát večeři a trochu je provětrat alespoň před stájí. :)

Prej čtvrtylka pche :D

Koňský fotbal to byl :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 3. ledna 2016 v 13:35 | Reagovat

Krásné fotky, muselo to být moc fajn :-)

2 NaTyy NaTyy | Web | 8. června 2016 v 10:08 | Reagovat

Krásní koně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama