Listopad

21. prosince 2015 v 10:38 | Janča |  Den po dni
Ahojky :) Opět se vám tu hlásím s dalším článkem a tentokrát se tu objeví, co jsme dělaly listopadu :)
Například jsme měly trochu opožděně Halloweenské focení, také nám napadl sníh a když ho bylo hodně tak do druhého dne zase roztál a tak podoně. :D Jinak máte už vymyšlené a popřípadě nakoupené dárky na Vánoce? :) Já už pro holky od koní ano jen ještě je potřeba jich pár pořídit. :)01.11. První listopadový den jsem ráno u kobylek byla s Anetkou,s kterou jsme kobylky daly do ohrádky. :)
Odpoledne nás už bylo zase víc - já, Verča, Anetka, Léňa a malá Anetka - Tak jsme šli splečně na louku, kde na Lagušce se projely Léňa, Anet a já a na Darče Verča a malá Anetka. :) Kobylky ještě stále byly hodné. :)

Anet na Lagulce, vyfoceno a upraveno zase mnou :) (uvodní fotka je neupravená) :)


02.11. S Verčou jsme odpoledne daly kobylky do ohrádky :)

Slunečný den v ohrádce :)

03.11. V úterý byla u koníků Péťa s Míšou (kamarádka, co jsi jde občas zajezdit) a tak si s Péťou vyjely na menší vyjížďku v kroku. Péťa měla Lagušku a Míša Darču. :)

04.11. Ve středu jsem byla u kobylek s Péťou ráno i odpoledne a oba časy šly do ohrádky. Ráno protože ráno a odpoledne, protože Péťa měla s sebou Jonáška :) Odpoledne jsme teda v ohradě zkoušela nějaké věci. Dotknout se nosem míčku, z toho pak vyplynul polovyční aport :D např Lagušcejsem hodila míček a ona za ním běžela. :D


Jonášek věde Darču ^^ jen kousek, ale musí se už zaučovat :)

05.11.Tento den byla Péťa u koníků s Pájou, takže bohužel odpočívaly v boxu.

06.11. Ráno jsem byla u kobylek s Péťou, Pájou i Jonáškem. Kobylky se dostaly do ohrádky. :) a odpolede byla jen Péťa s Verčou tutíž se jely projet někam dál a to dál byly Lučany. :)

07.11. Ráno u kobylek byla Péťa, Verča a Anetka. A odpoledne Já, Verča, Léňa a Anetka. Ale pršelo, proto se kobylky dali jen do ohrádky a stáj se zase trochu zkrášlila. :) Tedy s Davidem jsme tam přidělali držáky na sedla a pak jsem tam trochu poklidila a podobně. :) zase to trochu prokouklo. :)

Šipk yznázorňují přidělané držáky i se sedly :D

08.11. Ráno jsem byla s Anetkou a kobylky v ohrádce.
dpoledne jsme u kobylek byly ve čtyřech - já, Péťa, Verča a Anetka - ale u koníků jsme se sešly dřív (teda u Verči doma) a já ostatní malovala a znetvořovala. :D Vymyslela jsem si totiž Halloweenské focení. :) Kobylky se nás kupodivu nebály. :)

Hrozivá Péťa - kostra :D

09.11. Pondělí Péťa byla ráno sama (stejně jako v úterý, středu a čtvrtek) a odpoledne jsme byly opět s Verčou a vyjely jsme si s kobylkama na vyjížďku někde po Nové Vsi. :)

10.11. Odpoledne byly kobylky v ohráce, do které je daly Péťa a Anetka :)

11.11. U kobylek jsem byla s Verčou a kobylky skončily v ohrádce. :)

Čtveřice příšerek pohromadě :D Péťa - lebka, já - rozškrábnutý ksicht, Anetka - velká pusa a Verča - rozseklá pusa :D

12.11. Opět ohrádka ale tentokráte s Péťou a Léňou. :)

13.11. Ráno jsem byla s Péťou, kdy kobylky šly do ohrádky. :)
Odpoledne jsem byla skoro sama, vzala jsem si na pomoc taťku a přišla i malá Terka. Kobylk jsem vzala alespoň na lonž, aby se vyběhaly a měly zase jiný pohyb. :) Pak se malá Terka chvilku svezla na Darče. :) A tatínek vždy jednu z kobylek, která nemakala, pásl a hlídal :)

Mázlá Darča na lonži :D


14.11. U kobylek byla ráno Péťa s Verčou, které je hodily do ohrady a odpoledne tam byla Péťa s Léňou tudíž kobylky také zkončily v ohradě. :)

15.11. Ráno jsem byla s Davidem a Anetkou a kobylky byly v ohrádce. :)
Odpoledne přišla jen Anetka (+ já samozřejmě) :D a tak jsme s kobylkama něco zkoušely v boxu... takovou práci ze země :) U Lagušky aby si brala dobře udidlo a dávala nohy. :)

16.11. Ráno Péťa byla opět sama ale odpoledne jsem byla u kobylek s Verčou a jely jsme se opět projet po okolí. :)

17.11. Ráno jsme byly u kobylek v hojném počtu... já, Verča, David a Léňa a odpoledne nás bylo pět.. Anetka, Péťa, já, Léňa a Verča. Péťa se projela na Lagušce stejně jako Léňa a Anetka a já se s Verčou prostřídala na Darče, na které se zkoušel náhrčák... a docela to i fungovalo :)

Péťa a Laguška :)

18.11. Ráno Péťa, a odpoledne Péťa s Verčou na vyjížďce. :)

19.11. Čtvrtek byla ráno opět jen Péťa a odpoledne i Léňa a Pája, ale ohrada byla popadaná, takže jí šly opravovat a kobylky proto zůstaly doma.

20.11. Pátek jsme byly ráno dvě... já a Péťa a kobylky šly do ohrádky. :) Odpoledne byla Péťa, Verča, Pája a Kolouch a ti usklaňpovali seno. Kobylky byly v ohráce :)

Kobylky v ohrádce :)

21.11. V sobotu byla ráno Verča a Péťa a kobylky v ohrádce. :) Odpoledne jsem byla s Péťou a Léňou. Na horu jela Péťa na Lagušce a já na Darče, pak jsme si sedla na Lagušku a Léňa na Darču a Péťa nás trochu potrápila... potrénovala :D a na cestu domů si Péťa vzala Darynku. .)

22. Ráno byly kobylky v ohrádce a ve stáji mi pomáhali David a Léňa. :)
Odpoledne jsem byla s Verčou a Anetkou. Nejdřív jsme jezdila na Lagušce a trochu ji opracovala a pak na ní jezdila Anetka. :) Verča byla na Darče a pak mi Darynku předala :D

Laguška kouká, jestli Verča jezdí na Darče dobře :D

Další týden a opět od pondělí do čtvrtka byla Péťa u koní sama
23.11. Odpoledne jsem byla s Verčou a kobylky jsme daly jen do ohrádky, protože bychom nestihly je připravit, páč začala být brzo tma a pomalu začal padat sníh. :D

24.11. Péťa si opět vyjela s Míšou, ale brzo se vrátily, protože byla zima a sněhu trochu víc. :D

25.11. Odpoledne jsem byla s Péťou, ale koylky jsme daly jen do ohrádky. :)

Kobylky v trochu zasněžené ohrádce :)

26.11. Kobylky byly opět v ohrádce za doprovodu Péti a Léni :)

27.11.Ráno jsme byla s Péťou a kobylky v ohrádce a odpoledne jsme byly opět spolu, takže jsme si po dlouhé débě vyjely. Bohužel to byla krátká vyjížďka, protože bylo trochu víc sněhu a koylkám s podkovama se sníh lepil na kopyta, takže různě zakopávaly a tak.. takže jsme je moc netrápily, navíc začaly kašlat, takže se šlo opravdu jen v kroku.

Opět ohrádka :D

28.11.Tento den jsem byla pryč, ale u kobylek bylo rušno. :) Ráno byla Péťa, Anetka, Verča a Léňa a kobylky v ohrádce. :) odpoledne byla podobná sestava jen bez Anetky a kobylky šly opět do ohrádky :)

Ranní ohrádka 29 kdy sněžilo celý den. :D

29.11.Ráno jsem byla u kobylek jen s Taťkou, protože Anetka byla nemocná, takže kobylky šly do ohrádky. :)
Odpoledne s emnou byla Verča a tak jsme kobylkám daly deky a jely jen na nich. Nejdřív jsme teda šly nahoru pěšky a nasedly na ně až na louce a pak cestou domů jsme před kopcem zase slezly.
Tento ten byla chumelenice a dost sněhu. :D

Odpolední procházko/jízda a chumelenice :D

30.11. Pondělí a taky konec sněhu. :D Přes noc pršelo a sníh slezl. :D I přes to že sníh slezl jsme kobylky daly do ohrádky, protože stále kašlaly... :)

Fotka ještěz neděle a vzpomínka na sníh, který už zas není :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama