Konici zas a znova :)

7. listopadu 2014 v 17:04 | Janča |  Den po dni
Ahojky :)
Dlouho jsme vás nepotěšila nějakým tím článkem, tak to napravuji, snad si ty články vůbec někdo čte :D

12.10. Jelikož ta nemoc byla na nic, v pátek sobota jsme nemohla mluvit. V neděli jsem se šla ke koníkům akorád vyvětrat. Dát je do ohrádky a hlídat, zatímco Péťa připravovala věci ve stáji :) Jen co jsme přišli do stáje, tak jsme koníky ještě odčervily. Moc jim to nechutnalo a pak se i divně tvářili na pamlsek, který jim chtnal xD takocý ťuňťové to byli :)
+ Ještě kolem výběhu proběhly dvě srnky. Běžely a koníci byly ok.. jenže pak najednou se lich lekli a pádili po výběhu. :D

Srnky... hmm... dvě srnky... hmm... SRNKY!!

19.10. Jsem se u koníků byla podívat a trochu si i zajezdila na Lagulce. Ještě jsme na louce povozily jednu holčinu. nejdřív na Ferdovi a pak na Lagušce :)

Úplatky zaberou vždy :D

21.10. To bylo úterý a v úterý normálně nechodím, protože škola. Ale jelikož by koníci byli moc dlouho zavření, tak jsme je dali alespoň do výběhu na chvíli, protože Péťa pak někam pospíchala. Ve výběhu tentokrát hlídala Péťa a já se činila ve stáji, kde už pomalu začínala být tma :D

Láska největší :)

25.10. Jsme byla u koníků jen s Verčou. S koníky jsme šli ven, trochu je vyběhali a pak ještě jsme povozili moji sestřenku na Ferdovi a její dceru na Lagušce. :) než šli domů tak jsme je daly ještě do výběhu. Já jsem odnesla sedla a dopřipravila jejich bydlení. Při cestě z výběhu dělal Ferda Verče problémy, což bylo trochublbý, ale nic se nestalo, takže ok :)

Ferda ve výběhu a výběh trochu z jiné strany :D

28.10. Jsem ke koníkům přišla abych jim nařídila, že mají jet někam, abych je mohla fotit :D nakonec jeli na Kynast a já s přítelem ťapala za nima :) Cestou zpátky jsem se svezla na Lagušce. Ve stáji jsme potřebovaly nějako zaměstnat Verču, abych mohla vezkoušet Ferdovi dárek k Vánocům, který dostane Verča. :D Jde mu to a luší.. *-* Fotky vám úkážu po Vánocích :)

příprava na focení:) Jen Ferda je fotogenickej pořád :D

Další na řadě byla Péťa a Lagulka :)

Nakonec jsem se nechala zvěčnit i já :)

30.10. Jsem měla koníky na starost sama a na pomoc jsme si vzala taťku. Moc se tam toho nedělalo, navíc už ve stáji byla tma... fuu... musí se začít nosit čelovky :D

Trochu prachu od sena :D

02.11. Jsem u koní vlastně nebyla jen u Péti doma a dovezli jsme jí s přítelem mrkev pro koníky... Si zase pošmáknou :)

06.11. Jsem byla u koníků s Péťou a Luckou. Já jela na Lagušce, která byla nadupadá, takže ji Péťa před nějakým větším ježděním nalouce vylonžovala. Ano jsem ráda, že jsem na ní neseděla a nezkusila s ní cválat do kopečka O_o Asi by mě jen tak nenašli. Navíc kolem nás byla ještě mlha. nejprve bylo docela vidět, ale pak jsme viděli max 20m kolem sebe, takže jsme byly na jednom místě a udělaly si malou jízdárničku :) Lagulka pak byla hodná, hezky cválala a dávala hlavičku dolů, hezky sama... to se pak hezky jezdilo :3 Lagulka je prostě zlato :)

Lagulka běží a mezi tím i vyhazuje xD

A na konec ještě Ferda.. trochu stašidelnější x)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erička Erička | Web | 23. listopadu 2014 v 9:10 | Reagovat

Taruško, ty jsi ty koníky tak procítěně užíváš, musí to být moc krásné a ušlechtilé :)

2 zoomini zoomini | 28. listopadu 2014 v 20:04 | Reagovat

Krásné fotky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama