Koníci a nový člen

26. listopadu 2014 v 12:32 | Janča |  Den po dni
Zdravím :)
Řekla jsem si, že bych vám mohla zase napsat, co se u koníků dělo. :) Tento městíc byl na návštěvy plodný.
Taky se k nám přidal nový člen Anetka.
Dokonce k nám do stáje doputovalo světlo na baterky, takže vidíme.
O víkendu 28.-30.11. hlídáme s Verčou koníky.
13.12. Jedu s Péťou a Verčou na Apassionatu.


12. 11. Jelikož jsme ve škole dostali rektorské volno kvůli sportovnímu dnu, tak jsem šla odpoledne ke koníkům :D
Ty jsme zavedli do velké ohrádky ať se vyběhají. Ano opravdu to potřebovali. Laguška se stavěla na zadní, běhala kolem a tak:D Po tom co se venku dost vyřádili jsme je daly s Péťou do stáje a mohlo se jet zase dom. :)

Laguška má hodně energie a Ferda se jen v klidu váli

13.11. jsem byla odpoledne u koní s Luckou a Péťou. Lucka měla Ferdu a já Lagulku. Jeli jsme se trochu projet kolem Nisanky, chvilku jízdárnička, kde se Ferda lekl Lucčinýho mobilo a vystartoval :D a pak zase do stáje.

15.11. Jsem u koníků byla taky odpoledne. Přišla se k nám podívat holčina, co nám teď pomáhá. Takže nový přírustek.. jupí ^^ Taky jsem vzala segru, která u nás byla přes víkend, aby se poprvé svezla na koni. Moc se jí to líbilo, prý ze začátku se bála, jak se Laguška hejbala, ale pak to bylo lepší. :)

Nový člen Anetka na Ferdovi

16.11. Jsem u koníků byla s Verčou a Anetkou. Koníky jsme daly do malé ohrádky, kde měli krásnou travičku a holky zatím uklidily stáj. Anetky táta nám dokonce ve stáji udělal světlo. Jej už tam vidímě a nemusíme nosit čelovku :D:D

20.11. Opět čtvrtek a opět jsme razila ke koníkům. Opět s Luckou a Péťou, opět na nabyté Lagušce, ale zvládla jsem jí. *-* Péťa radila, já poslouchala. Laguška i když pořád čuměla a hledala, čeho by se lekla, i když tancovala, tak pak na "naší jízdárně" se zklidnila. Pak i hezky cválala, dokonce se i sbalila. Hlavička hezky dolu a jak se na ní krásně jelo najednou. :) Udělala mi radost. Byla jsem opravdu nadšená :) A když jsme jí chválila, jak hezky má hlavičku dole, tak jí tam prostě nechala a dál se nechala chválit. :) Juch :) Ferda byl asi taky hodný :D:D

21.11. Pátek. Původně jsem ke koním jet neměla, ale nakonec jsem jela. Vzala jsme foťák a trochu fotila. Nakonec jsem si i zajezdila na Lagulce. Poté mě na ní vystřídala Anetka, která se učila. Šlo jí to. :) Zpátka jela na Lagušce Péťa s krátkými třeny po Anetce :D:D Verča měla opět Ferdíka a na cestu zpět si taky zkrátila třmeny. :)
Já po svezení fotila... sice fotky nestojí za nic, protože bylo šero a tak.

Verča na Ferdíkovi :)

Já na Lagušce... oranžová vesta je taky cesta, že? :D:D

Výměna stráží, aneb Anetka se jde učit

Při nastavování foťáku, aby fotil i za toho šera, vznilo toto.
Verča jako duch _:D

23.11. Upět jsme byla u koníků s Verčou. Daly jsme je do malé ohrádky, já jsem zatím vyčistila boxy, trochu se udělalo místo na baliky sena a pak se jelo dom. :)
Baliky sena přivezli, když jsme tam nebyla, ale už je máme zase ve stáji.. juch :)

Zelená travička... snad ještě trochu vydrží

25.11. U koníků jsme byla celkem nečekaně. Protože Verča nemohla přijet, tak jsem je šla dát s Péťou alespoň do ohrádky. :) Byl tam se mnou i taťka se podívat. :) Dokonce Ferda ve výběhu začal jako první běhat :D a Laguška má zase říji, takže zase otravuje Ferdu a Ferda jako statečný valach na ní skáče. :D

Jeden z několika pokusů, aby ho Lagulka už nechala na pokoji... bohužel loudila dál. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama