Skoky

15. srpna 2014 v 10:34 | Janča |  Den po dni
Zdravím :)
U koníků jsem byla v sobotu 09.08. a taky v neděli 10.08. V sobotu jsem byla s Péťou a byly jsme jen na jízdárně, a v neděli tam byla Verča a to jsme si zkusily skákat. U koníků jsem byla i v úterý 12.08., ale to jsme je daly jenom do velké ohrady, ať si trochu zablbnou a popasou. :)


Jak už jsem psala, v sobotu jsem byla u koníků s Péťou a přítelem. Verča tam byla taky, ale přišla se psem. S Péťou jsme šly jen na jízdárnu, poklusaly, pocválaly. Potom se svezl i přítel na Lagušce a sám:). Pak jsme jely do stáje. Musím říct, že z Ferdy mě opravdu bolely nohy. :D

Laguška s Péťou :)


V neděli jsme došly do stáje. Vyčistily, nasedlaly, oblékly vestu a páteřák a mohlo se vyrazit. Přítel dojel na louku autem, protože nám vezl kládu a něco na podepření. Nejprve jsme koníky trochu kolem toho skoku provedly a pak jsme je šli opraovat na jízdárnu. :) Verča byla na Ferdovi a já na Lagušce. Podařilo se mi jí i na cválat, i když ze začátku nešla... vlastně to není nic těžkýho, Laguška je vcelku poslušná. :)


Verča na Ferdovi :)


A skoro pád, ale vydržela to :)

Pak si na Lagušku sedla Péťa, aby ozkoušela tak bude skákat. Laguška samozřejmě skákala moc krásně, Ferda na to, že to před tím nedělal taky. Pak jsem si sedla na Ferdu já. Trochu jsem se zklamala, jak jsem na něm vlastně skákala, protože jsem skákala už dřív a rozhodně to takhle tragicky nevypadalo. :( No ale snad se to připomene. Jelikož se blížila bouřka, tak se muselo rychle. Ještě jsem si sedla na Lagušku a měla s ní skočit. Jenže se rozběhla moc, tak jsem ji stočila. Pak už jsem neměla vůbec sílu, tak jsme šli dom, a stihly jsme vjet hezky do deště. :D Laguška se trochu plašila, tak jsem z ní sesedla a vedla ji do stáje po svých.

Já na Ferdovi, krásný začátek...


... o to horší konec :(


Ve stáji jsme je odsedlaly a pak je daly na chvíli ven, aby se vyváleli a trochu oschli, protože bylo hrozný teplo a oni zpocený. Pak jsme je daly dom a rozloučily se s nimi. Dokonce jsme stihly předobědnat koňského zubaře, tak třeba pak Ferda bude lepší.

Verča na Lagušce :)


Nakonec zpocená Laguška. :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erička Erička | Web | 15. srpna 2014 v 23:09 | Reagovat

Tak to muselo být prima :) Jste na koníčkách úžasní :) Laguška i Ferda jsou krásní koníci :)

2 Markeet Markeet | Web | 17. srpna 2014 v 11:17 | Reagovat

Ahoj :-) už jsem ti ohledně toho jednou psala takže se omlouvám :-) mohla bych tě poprosit ještě o jeden hlásek co jsi posílala mému kocourovi? odkaz stále na blogu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama