13-14 Parelka a skoky

21. srpna 2014 v 18:31 | Janča |  Den po dni
Zdravím :) Trochu opožděně, ale přece. :) Sice trochu krátký a stručný, ale snad nevadí ^^
U koníků jsem byla 13.-15.08.. 13-14.08. Jsem jezdila a 15. jsem byla jen ve výběhu. :)Ferda s parelkou :)
U koníků jsem byla 13.08. s Verčou a Pájou. Kdy Pája jela na Lagušce a Verča na Ferdovi a zkoušela jezdit na parelce. To jest taková věc z provazů bez udidla. Protože Ferdovi, ještě tolik nevěříme, tak se parelka dala pod normální uzdečku bez nánosníku. Ferda prý reagoval o trochu líp. Tak to snad s ním půjde i dál.

Na Lagušce
Bohužel nás jeden pán vyhnal z "naší" jízdárničky. Je to jeho louka, ale měl blbej důvod. Louku má jen na sekání a vadilo mu, že přišel o ten trošek trávy. Ale dobře, jen nemusel být tak nepříjemný. Proto jsme jeli na jinou louku, kde jsem si sedla na Lagušku a Pája na Ferdu. Já jsem na Lagušce zkoušela stehenní sed, abych měla trochu lepší sed, při skoku. :)

Na Ferdovi

14.08. Jsme tam byly opět 4, když počítám i Péťu. Šlo se skákat. Nejprve skákala Verča na Ferdovi a pak si vzala Lagušku. Já s Pájou jsme zatím skákaly jen na Ferdovi. Musím říct, že od minula se to zlepšílo. :)

Hop :)


Ferda snad skákal taky líp. Ferda skákal jen normální kolmý skok (40 cm, či 60 cm), ale zato Laguška s Verčou, či Péťou toho skákala víc. :) Například takový menší oxer (40 na 60 cm) a pak dvojskok (60 cm a 80 cm). Skáče moc krásně a holkám to šlo. Doufám, že příště bude víc fotek a taky videí. :) Zpátky jsem nakonec jela na Lagušce.

Péťa na Lagušce dvojskok.

Verča na Lagušce dvojskok.

Pája na Ferdovi kolmák :)

Kolmák
"Oxer"

15.08. Jsem přijela jen ráno, aby se koníci po skocích dostali ven, alespoň do ohrady. Laguška se pěkně proběhla a oba se krásně vyváleli. :)

A na konec Ferda, jak si trochu povyhodil :)

Další článek bude o cestě na Huť a vodění dětí na Srazu veteránů. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama