Vyjížďka

4. července 2014 v 21:03 | Janča |  Den po dni
Ahojky,
Dnes mám další výčet toho, co se dělo ve čtvrtek a v pátek u koníků. :)


Ve čtvrtek, to bylo celkem rychlé. Koníky jsme odpoledne daly s Verčou do velkého výběhu. Cestou tam, jsme je vedly a zpátky jsme na nich jely. :) Péťa zatím vyčistila boxy. Občas si připadám blbě, když to čistí a my se koukáme a hlídáme koníky. Zatím u nich někdo musí být, protože v ohradě není proud.
Venku se trochu nažrali, ale moc se jim tam nelíbilo, vzhledem k počtu ovádů, kteří otravovali i nás. Asi po hoďce jsme je je šly dát do stáje a pak jsme jely dom.

V boxe se najde vždycky něco dobrého. :)

V pátek, tedy dneska, jsem u koníku byla opět odpoledne, ale tentokrát se šlo jezdit. Kupodivu jsme jeli na koníhách bez doprovodu Péti. Zatím radši jen krokovku, ale bylo to fajn. :) Na začátku jsme si trochu zaklusaly na jízdárně a pak si obkroužily rozhlednu Nisanku. Bylo by to ještě víc fajn, kdyby byly posekané louky. Takhle se s nimi musí člověk přetahovat a je to nic moc. Po vyjížďce jsme je daly do výběhu a já jsem zatím odnesla sedla zatím co Verča hlídala.
Koníci byli venku další hoďku a mořili je tam hovada. Laguška měla krk od krve. Ferda na tom byl líp, ale ani jednomu se to nelíbilo. Do stáje Verča jela na Ferdovi a já vedla Lagušku po svých. Domů se těšili, jelikož ví, že tam na ně čeká dobrota. :)

Fotky někdy z března, kdy ještě žádná tráva nebyla... a jak se hezky jezdilo. :D


btw. : nové fotky nemám, tak tu jsou nějaké staré alespoň. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama